اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 59975 تعداد بازدید: ۹۶

در نشست گرامیداشت روز معلم مدرسه علمیه خواهران بافق طرح شد

زنان ستون های اصلی تربیت اند.

چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰:۳۰
نشست تجلیل از اساتید و مسئولان مدرسه علمیه الزهرا(س) خواهران شهرستان بافق با حضور «حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی» برگزار شد.

در این نشست که به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و با حضور خانواده اساتید برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی ضمن تبریک روز معلم گفت: خواهران نسبت به مردان نقش تأثیرگذارتری در جامعه دارند چرا که زنان از ستون های اصلی تربیت بخصوص برای فرزندان هستند و نقش اصلی در خانواده را دارند.

وی در ادامه با اعلام رضایت از کارکرد حوزه علمیه خواهران الزهرا (س) بافق، به بیان برخی مسائل در رابطه با پیشرفت علمی و عملی در این راستا پرداخت و در همین رابطه پیشنهادات مساعدی بیان نمود.

در پایان نشست از «حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی» بعنوان مسئول و استاد اخلاق حوزه و همچنین «خانم مریم تفکری» بعنوان مدیر و استاد حوزه و سایر اساتید تجلیل به عمل آمد.