اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 59961 تعداد بازدید: ۱۰۱

به گزارش معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر

شرکت طلاب مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر در جشنواره باروت خیس.

پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۲:۱۹
«خانم زینب غفوری» معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر گزارش داد: طلاب مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر با اعلام انزجار از سیاست‌های خصمانه امریکا و اسرائیل بر علیه مردم مظلوم جهان در جشنواره باروت خیس شرکت کردند.

خانم غفوری، بعد از روشنگری پیرامون شخصیت‌های منفور سیاست جهانی و صحبت پیرامون جنایت‌های رژیم صهیونیستی گفت:رئیس جمهور امریکا تحت تسلط نتانیاهو؛ رئیس جمهور رژیم صهیونیستی؛ عمل می‌کند؛  خود امریکا هیچ اختیاری از خودش ندارد و نوکر پا بستهي اسرائیل است و اسرائیل هر کس به غیر از یهود را حیوان می‌داند حتی امریکایی‌هاکه با آنها هم پیمان هستند چون مسیحی هستند را به عنوان نوکر خود می‌دانند و هیچ ارزشی برای آنها قائل نیستند.

وی افزود: در این راستا،  جشنواره‌ای به همت ستاد مردمي برگزار شده با عنوان باروت خیس که طلاب با شركت در اين جشنواره و انتخاب یکی از گزینه‌های نتانیاهو)رئيس جمهور رژيم غاصب صهيونيستي)- نیکی هیلی(نماينده حقوق بشرامريكا در سازمان ملل) و ترامپ(رئيس جمهور امريكا)، منفورترین دشمن حقوق بشر را انتخاب کردند.

جشنواره بین‌المللی «باروت خیس» هم‌فکری و هم‌افزایی اهل فکر و اهل درد است است برای نمایاندن چهره واقعی زورمداران، پول‌پرستان و مستکبران.این حرکت قدم کوچکی در مبارزه اهل حق و حقیقت، علیه ظلم و تباهی سازمان‌یافته خواهد بود.

گفتنی است ؛ ستاد مردمی ششمین جشنواره بین‌المللی «باروت خیس» بنا دارد با انتخاب مستقیم مردم هوشیار و بیدار در همه‌جای جهان و همه کسانی که تشنه حقیقت و عدالتند، یک نفر را شایسته دریافت تندیس باروت خیس اعلام نماید و جایزه «باروت خیس» را که نماد ناتوانی مستکبران عالم در مواجهه و مقابله با حقیقت است. برای وی ارسال کند.