اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 59959 تعداد بازدید: ۸۵

به همت مدیر مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر

جشنواره غذا در مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر برگزار شد.

سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰:۲۸
به همت «خانم نقیب القراء»، مدیر مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر، و با هدف ایجاد شور و نشاط بین طلاب و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در راستای اقتصاد مقاومتی و خرید و عرضه کالای ایرانی،جشنواره غذای بدون گوشت در مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر با شرکت فعال طلاب و داوری اساتید برگزار شد.

«خانم زینب غفوری» معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه «س» اشکذر، گزارش داد: در این جشنواره که با هدف تبیین مسئلهي اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برگزار شد، طلاب با سلیقه و هنر خود غذاهایی با طبخ عالی و تزئین زیبا بدون داشتن گوشت را در جشنواره شرکت داند. غذاها به داوری یکی از اساتید قرار گرفت.

وی افزود: عکس‌ها و برگزاری جشنواره در شبکه مجازی کوثرنت به دید عموم طلاب گذاشته شد و مورد توجه طلاب دیگر مدارس قرار گرفت.

گفتنی است؛ بعد از تقدیر از شرکت کنندگان، تعدادی از غذاهارا به عنوان برگزیده انتخاب شد. در ضمن مسابقه معرفی چهل غذای بدون گوشت نیز در این جشنواره برگزار گرديد. در پایان جهت تحقق شعار سال؛حمایت از کالای ایرانی؛ هدایای ساخت کشور عزیزمان به طلاب برگزیده اهدا شد.