اعلانات
آلبوم تصاویر
دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق تصاویر نما و مدرسه سطح 2 میبد همایش طلیعه حضور 1394
اخبار
کد مطلب: 59910 تعداد بازدید: ۸۳

مدرسه ی علمیه خواهران حضرت زینب یزد برگزار کرد:

نشست پژوهشی با موضوع« روش ها و راهکارهای پژوهش گروهی»

سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۵:۴۰
نشست پژوهشی «روش ها و راهکارهای پژوهش گروهی» با هدف ایجاد انگیزه پژوهشی در طلاب با حضور حجت الاسلام حسینی،« مسئول موسسه امامت » برگزار شد.

حجت السلام حسینی در ابتدا به ضرورت بحث پژوهش در عصر پیشرفت اطلاعات اشاره کرد و گفت :امروزه امر پژوهش با هیچ یک از فعالیت های علمی از جمله تبلیغ و تدریس قابل مقایسه نیست.

مسئول موسسه امامت در بیان برتری تحقیق و پژوهش به مواردی از قبیل تاثیر گذاری، ماندگاری و اعتبار علمی بیشتر مطالب پژوهشی اشاره کرد وافزود: وسعت مخاطبین پژوهش نیز از دیگر دلایل برتری پژوهش نسبت به دیگر عرصه ها می باشد چرا که مخاطبین پژوهش  افرادی هستند که نه تنها باسواد وتاثیرگذارند بلکه همه سلایق رانیز شامل می شود.

وی در ادامه تحقیق گروهی را بهترین نوع تحقیق دانست واز طلبه ها خواست که در فراخوان های تحقیق گروهی شرکت فعال داشته باشند و از ورود به این عرصه هراس نداشته باشند .

شایان ذکر است که حجه الاسلام حسینی پرخوانی وپر نویسی را دو رکن اساسی پژوهش دانست.