اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 59910 تعداد بازدید: ۱۳۱

مدرسه ی علمیه خواهران حضرت زینب یزد برگزار کرد:

نشست پژوهشی با موضوع« روش ها و راهکارهای پژوهش گروهی»

سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۵:۴۰
نشست پژوهشی «روش ها و راهکارهای پژوهش گروهی» با هدف ایجاد انگیزه پژوهشی در طلاب با حضور حجت الاسلام حسینی،« مسئول موسسه امامت » برگزار شد.

حجت السلام حسینی در ابتدا به ضرورت بحث پژوهش در عصر پیشرفت اطلاعات اشاره کرد و گفت :امروزه امر پژوهش با هیچ یک از فعالیت های علمی از جمله تبلیغ و تدریس قابل مقایسه نیست.

مسئول موسسه امامت در بیان برتری تحقیق و پژوهش به مواردی از قبیل تاثیر گذاری، ماندگاری و اعتبار علمی بیشتر مطالب پژوهشی اشاره کرد وافزود: وسعت مخاطبین پژوهش نیز از دیگر دلایل برتری پژوهش نسبت به دیگر عرصه ها می باشد چرا که مخاطبین پژوهش  افرادی هستند که نه تنها باسواد وتاثیرگذارند بلکه همه سلایق رانیز شامل می شود.

وی در ادامه تحقیق گروهی را بهترین نوع تحقیق دانست واز طلبه ها خواست که در فراخوان های تحقیق گروهی شرکت فعال داشته باشند و از ورود به این عرصه هراس نداشته باشند .

شایان ذکر است که حجه الاسلام حسینی پرخوانی وپر نویسی را دو رکن اساسی پژوهش دانست.