اعلانات
آلبوم تصاویر
دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق تصاویر نما و مدرسه سطح 2 میبد همایش طلیعه حضور 1394
اخبار
کد مطلب: 59868 تعداد بازدید: ۷۰

مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین «ع» یزد:

حضرت مهدی «عج» را الجحجاح المجاهد می خوانند

سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰:۱۸
در آستانه فرارسیدن نیمه شعبان و همزمان با میلاد با برکت حضرت صاحب الزمان(عج)،جشنی با حضور طلاب موسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین (ع) یزد، برگزار شد.

«خانم شاکری  »، مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین (ع) یزد، پیرامون سبک زندگی منتظرانه گفت:  بزرگترین فضیلت سبک زندگی منتظرانه آن است که خود حضرت مهدی(عج) چنین رویکردی را در زندگی برگزیده و بیش از هزار سال با چنین سبکی زندگی می کند، زیرا ما در ادعیه می خوانیم که ایشان را از طرفی«الجحجاح المجاهد»  و از سویی منتظر ظهورخودشان معرفی می کنند.

وی در ادامه به معرفی کتاب «سبک زندگی منتظرانه- نویسنده ملایی»پرداخت.

در ادامه «خانم لیلا زارع» و «خانم  اینالو » مداحان اهل بیت با توسل به ائمه اطهار (ع)به مداحی وذکر مناقب آن حضرت پرداختند و پرچم حرم حضرت رقیه (س) زینت بخش این  محفل معنوی شد.

لازم به ذکر است؛ که به مناسبت هفته معلم از مدیر موسسه آموزش عالی-حوزوی امام حسین (ع) توسط معاونان و طلاب تقدیر و تشکر به عمل آمد.