اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 59862 تعداد بازدید: ۸۶

درمدرسه علمیه فاطمه الزهرا «س» اردکان بررسی شد.

فضای مجازی واثرات آن بر خانواده

سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷:۲۷
به همت مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکان، نشست «فضای مجازی و اثرات آن بر خانواده» با حضور «حجت الاسلام مهدی گلی » از مبلغات فعال شهرستان، درجمع طلاب و اساتید این مدرسه برگزار شد.

حجت الاسلام گلی، بیان کرد: فضای مجازی و دنیای تکنولوژی و فرهنگ نادرست آن ، بسیاری از خانواده ها را تبدیل به قتلگاه کرده است و خانواده و نهاد های آموزشی دو رکن اساسی جامعه می باشد که امروزه براثر آسیب های فضای مجازی، دچار ضعف شده است .

وی در ادامه اظهار کرد : فرد گرایی، خود محوری، تفکر سود گرایانه، جایگزین شدن ارزش های خصوصی به جای ارزش های جمعی و گروهی از عوامل تغییرات زندگی خانواده ایرانی بر اثرفضای مجازی می باشد . 

کارشناس دینی در پایان اظهار کرد: خود شناسی در فضای حقیقی و مجازی، دشمن شناسی وشناخت ابزارهای نبرد از راهکارهای مبارزه با آسیب های فضای مجازی می باشد .