اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 58445 تعداد بازدید: ۱۸۷

استاد حوزه در مدرسه علمیه حضرت زهرا«س»احمدآباد :

بعثت پیامبر «ص»، نعمت خدا بر بشریت است.

دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰:۰۴
به مناسبت فرارسیدن مبعث پیامبر اکرم (ص) نشستی با حضور « خانم فاطمه محمدی»، استاد و مبلغ حوزه ، در مدرسه علمیه حضرت زهرا(س) احمدآباد برگزار گردید.

در این نشست ، خانم محمدی ضمن تبریک این عید و تبیین ضرورت بعثت انبیاء گفت: بعثت، نعمت خدا بر بشریت است و خداوند با بعثت پیامبر اکرم(ص)  هم قرآن را فرستاد و هم قرآن شناس ؛ کسی که آیاتش را بر مردم ابلاغ کند .

وی در ادامه ضمن بیان رسالت پیامبر و اهداف بعثت، تصریح کرد: پیامبر خود مظهر اخلاق پسندیده بود و هر رفتاری از ایشان می تواند معیار امور هر مسلمانی قرار گیرد.

استاد حوزه با بیان روایتی از پیامبر(ص)، ابراز نمود:  راستی گفتار، پایمردی در نبرد ، بخشش به متقاضی کمک، نیکی در عوض نیکی ، حفظ امانت، پیوند با خویشاوندان ، حمایت از همسایگان ، حمایت از دوست ، مهمانداری و حیاء ده مشخصه اخلاق خوب است و خداوند هر که را بخواهد سعادتمند کند آنها را نصیب او می کند و سزسلسله و مهمترین این شاخصه ها، حیا و پاکدامنی است.