اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 58365 تعداد بازدید: ۱۹۴

برگزاری نشست فرهنگی در مدرسه علمیه خواهران الزهرا«س» بافق با عنوان

احیا فرهنگ مهجور مطالعه

یکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۵:۳۴
نشست فرهنگی طلاب با سخنرانی «خانم مریم تفکری»، مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) شهرستان بافق با محوریت موضوع فرهنگ کتابخوانی برگزار شد.

در این نشست خانم تفکری، ضمن اشاره به فعالیتها و کسب رتبه های درخشان توسط طلاب در زمینه های مختلف فرهنگی، آموزشی و پژوهشی گفت: از جمله موقعیت هایی که طلاب می توانند خوب بدرخشند و فرهنگ کتابخوانی مهجور را احیا کنند، شرکت در مسابقات سیرمطالعاتی حوزه های علمیه خواهران است که هر فصل به صورت دقیق و نظام مند در حال برگزاری می باشد.

وی افزود: از آنجایی که طلاب فرصت کافی برای ثبت نام، مطالعه و شرکت در مسابقات سیرمطالعاتی را دارند بهتر است این فرصت را غنیمت شمرده و برای ارتقای سطح علمی و دینی خود تلاش نماید.

مدیر مدرسه علمیه خواهران اظهار کرد: از جمله فعالیتهای مدرسه در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی، ایجاد مقر کتاب نرجس خاتون در حسینیه حضرت زینب(س) می باشد که این هفته مراسم رسمی افتتاح آن برگزار خواهد و آنجا نیز فرصت خوبی برای پرورش روحیه مطالعه در  بین طلاب می باشد.

گفتنی است پنج شنبه همین هفته مراسم افتتاحیه مقر کتاب «نرجس خاتون» با محوریت رمان و زندگینامه های شهدا با حضور علاقه مندان کتابخوان برگزار خواهد شد.