اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 58357 تعداد بازدید: ۱۹۷

کارشناس دینی در جمع طلاب مدرسه علمیه خواهران الزهرا«س» بافق:

نگذارید فرهنگ نماز کمرنگ شود.

یکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹:۱۴
به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران ، نشستی با عنوان « نماز» با حضور «خانم اکرم دهقانزاده»،کارشناس دینی بحث نماز، در جمع طلاب مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) شهرستان بافق، برگزار شد.

در این نشست خانم دهقانزاده با بیان مقدماتی در راستای اهمیت به مسأله نماز گفت: در مقوله نماز مهم ترین مبحث در عصر کنونی توجه به نماز و شیوه های دعوت به نماز در بین جوانان و نوجوانان است چرا که این مهم در بین دانش آموزان در حال کمرنگ شدن و فراموشی است.

وی افزود: در این راستا لازم است طلاب بالأخص افرادی که به عنوان مبلغ و امام جماعت مدارس مشغول به فعالیت هستند، این شیوه ها و نحوه تعامل و برخورد با دانش آموزان را یاد بگیرند و در مراحل بعد برای خود و آنها آداب و شرایط نماز را اجرایی نمایند.

خانم دهقانزاده در ادامه نکاتی در رابطه با اهمیت نماز از طریق خودشناسی و خودشناسی را بیان کرد و اظهار کرد: اگر هر کدام از ما به گونه ای به نماز توجه نمائیم که اخلاص لازم را رعایت نموده و از آن طریق هم خود و هم خالق هستی را بشناسیم می توانیم به مفهوم واقعی نماز که نجوای با خدا است رسیده و در تمام لحظات زندگی وجود حضرت حق را احساس کنیم.

ایشان در پایان از طلاب خواست مطالعات و تحقیقات خود را در زمینه نماز بیشتر نموده تا در صورت آمادگی، مباحث دوره یاوران نماز به صورت مستمر برایشان ارائه شود.