اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 58254 تعداد بازدید: ۱۶۲

در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا سلام ا... علیها اردکان

انتقادات و پیشنهادات مراسم معنوی اعتکاف در نوروز 97 بررسی شد

سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱:۵۷
نشستی با حضور «حجت الاسلام و المسلمین حسین حاجی اسماعیلی » ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردکان و «آقای شعبانعلی قانعی» مسئول واحد قرآنی و اعتکاف سازمان تبلیغات اسلامی اردکانو خواهران مبلغ و مسئولین اعتکاف با موضوع «انتقادات و پیشنهادات مراسم معنوی اعتکاف» درمدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) اردکان ،برگزار شد

درابتدای این نشست حجت الاسلام حاجی اسماعیلی، ضمن قدردانی از همکاری مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (س) اردکان،  بیان کرد : جهت آشنایی بیشتر و همکاری مسئولین و انتظامات با مبلغات در مراسم اعتکاف سال آینده ، نیازمند برگزاری جلسات بیشتر قبل از مراسم معنوی اعتکاف هستیم.

در ادامه جلسه آقای قانعی اظهارکرد: هماهنگی مبلغات با روحانی مسقر در مسجد و برنامه های اعتکاف در برگزاری مراسم معنوی اعتکاف موضوع قابل توجهی است که آن را باید پررنگ تر کنیم  .

«خانم فاطمه ابراهیمیان»، مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکان، ضمن تشکر از همکاری مبلغات دربرنامه اعتکاف تصریح کرد : امسال شاهد حضور پررنگ تر مبلغات در مراسم معنوی اعتکاف بودیم که باز هم این نیاز بیشتر می باشد که انشا ا... در سال آینده باید آن را جبران کنیم .

وی افزود : جهت ارتباط و آشنایی بیشترمعتکفین با مبلغات در سال آینده نیازمند است، مبلغاتی که خود معتکف هستند، اعزام شوند .   

تفکیک سازی گروه های سنی در مراسم اعتکاف و استفاده از نیروهای بسیجی در انتظامات مراسم معنوی اعتکاف، از پیشنهاداتی بود که در این جلسه مطرح شد.