اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 58211 تعداد بازدید: ۱۴۵

مدیر مدرسه علمیه فاطمیه«س» اشکذر:

حمایت از تولید ملی و فرزند آوری در سال جدید باید مورد توجه طلاب قرار گیرد.

دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۷:۴۴
«خانم مرضیه نقیب القراء»، مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س) اشکذر، در جلسه حلقه صالحین با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تاکید کرد: حمایت از تولید ملی و فرزند آوری در سال جدید باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به این موضوع که در زمان خرید به نوع کالای ایرانی توجه داشته باشیم، افزود:  باید از فروشنده جنس ایرانی بخواهیم، اگر تعداد زیادی از مردم این در خواست را داشته باشند این امر باعث رونق تولید ملی می‌شود. بدانیم که با خرید مدام کالای خارجی و عدم اطمینان به تولید ملی،  کارگر ایرانی ازکار بی کار خواهد شد.

«خانم زینب غفوری »، معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه(س) اشکذر، نیز  با بیان نکاتی از صحبت‌های مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در حرم امام رضا(ع)،  بیان کرد: مقام معظم  به دو نکته مهم که در جامعه ما نقش مهمی دارد و آینده اقتصادی و اجتماعی ما را رقم می زند تاکید کردند، از جمله حمایت از تو لید ملی، که این امر فقط به مسئولین و تولید کنندگان مربوط نیست بلکه ما نیز باید سبد کالای خود را از چیزهای کوچک تا بزرگ ازکالای خارجی خالی کنیم.

وی در ادامه افزود: نکته دیگری که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)  به آن تاکید داشتند و به همت خانم‌ها مربوط می‌شود، مساله فرزند آوری است. تولید نسل و زیاد شدن جمعیت شیعه و مؤمن از مسئولیت‌هایی است که برعهده ما گذاشته شده است ؛ اگر کسی خود، از نظر سنی قادر به فرزند آوری نیست، دیگران را به این امر تشویق کند.