اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 58131 تعداد بازدید: ۱۷۵

نشست مسئولان مدرسه علمیه خواهران الزهرا سلام الله علیها بافق با امام جمعه محترم بافق

شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵:۰۲
مدیر، اساتید، مسئولان و جمعی از طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق، در سال جدید و همزمان با ایام مبارک ماه رجب با «حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی»، امام جمعه محترم و موسس مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق دیدار کردند.

در این نشست «خانم مریم تفکری»، مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق،ضمن تبریک سال جدید به گوشه ای از فعالیتها و نکات مورد نظر در ایام تعطیلات و نقش طلاب و حوزه در راستای ارتقا سطح معنویت در جامعه اشاره کرد .

 در ادامه حجت الاسلام سلیمانی، ضمن تبریک متقابل و اشاره به شعار محوری سال جدید در راستای حمایت از کالای ایرانی با توجه به موقعیت مکانی شهرستان و پیشرفت آن از جنبه بومگردی و صنعتی خواستار حمایت همه جانبه از حمایت کالای ایرانی شد.

وی در پاسخ به بررسی وضعیت حجاب و امر به معروف و نهی از منکر با توجه به سفرهای پربار در تعطیلات، نکات اخلاقی لازم را متذکر شد و از طلاب خواست هر چه بیش از پیش در راستای اجرایی نمودن فرهنگ امر به معروف همت نمایند.