اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 58118 تعداد بازدید: ۲۲۶

استاد حوزه :

گوش دادن و تحلیل سخنان و توصیه‌های مقام معظم رهبری، از وظایف طلاب است.

شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۱:۴۹
جلسه اخلاق مسئولان و طلاب مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمه الزهرا(س) اردکان، با حضور«حجت الاسلام و المسلمین مرتضی برزگر»، استاد حوزه و دانشگاه، برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین برزگر،  یکی از ابزارهای مهم دشمن را شایعه پراکنی عنوان کرده و تأکید کرد: گوش دادن و تحلیل سخنان و توصیه‌های مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، از وظایف ما طلاب است که نباید از آن غافل شد.

وی در ادامه نپذیرفتن خبرهای منتشر شده در جامعه را یک اصل اولی بیان کرده و تصریح کرد:  حتی اگر خبری موافق با واقع باشد نباید صرف شنیدن آن مورد تأیید قرار گیرد.

استاد حوزه تأکید کرد باید آیه «لا تقف ما لیس لک به علم» را نصب العین قرار دهیدو دیگران را به عمل کردن به این آیه شریفه دعوت کنید که با این اعتقاد می‌توانید هدف شوم دشمن را از شایعه پراکنی خنثی کنید.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین برزگر، تصریح کرد: با عملی کردن اصولی مثل اصاله الطهاره و اصاله الصحه و ... می‌توان برخورد منطقی با خبرهای منتشر شده داشت و از عوام مردم  هم همین مبانی را مطالبه کرد.