اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 58116 تعداد بازدید: ۱۸۷

آقای دهقانیان«نویسنده شهرستان تفت» بیان کرد:

هر علمی که روی کاغذ نوشته نشود ضایع می شود

شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۴:۲۷
نشستی با حضور آقای دهقانیان یکی از نویسندگان شهرستان تفت در مدرسه علمیه ام ابیها «س» تفت برگزار شد.

آقای دهقانیان در ابتدا گفت: فرهنگ عمومی کشور ما اهمیت به کتاب و کتاب خوانی است ولی در عمل و زندگی های مان این امر بسیار کم رنگ است ،سپس با ذکر روایتی از امام علی «علیه السلام» که هر علمی که روی کاغذ نوشته نشود ضایع می شود، به اهمیت نوشتن اشاراتی کرد.

وی اولین موردی که برای نوشتن لازم است را حرفی برای زدن که با مطالعه به دست می آید معرفی کرد و گفت: دومین مورد وقتی برای نوشتن است که هرکس با کمی برنامه ریزی می تواند آن را به دست آورد و سوم  قلم و کاغذی برای نوشتن است.

آقای دهقانیان خاطرنشان کرد: یکی از راه های بالا بردن مطالعه اهدای کتاب است که اهل منبر ما باید بیش از این به تبلیغ این امر همت گمارند.

وی درآخر صحبت خود را با اشاره به اینکه طلاب به خصوص طلاب زن باید فرهنگ  کتابخوانی را از خانواده خود و سپس به جامعه رواج دهند به پایان رساندند.