اعلانات
آلبوم تصاویر
دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق تصاویر نما و مدرسه سطح 2 میبد همایش طلیعه حضور 1394
اخبار
کد مطلب: 57950 تعداد بازدید: ۱۷۰

دو خبر کوتاه از مدرسه علمیه خواهران الزهرا سلام الله علیها یزد

جمعه ۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵:۳۹
دو خبر کوتاه از مدرسه علمیه خواهران الزهرا سلام الله علیها یزد

*کاشت گل به مناسبت روز درختکاری در مدرسه علمیه خواهران الزهراسلام الله علیها  یزد

با فرارسیدن 15 اسفندماه که به روز درختکاری نامگذاری شده است، جمعی از طلاب مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) یزد، با کاشت گل‌هایی در حیاط مدرسه، این روز را گرامی داشتند.

این اقدام خداپسندانه، با هدف ترویج فرهنگ درختکاری و با حضور نونهالان طلاب مهدقرآن« شکوفه های الزهرا(س)» انجام شد.

لازم به ذکر است که به همین مناسبت، طلاب مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) یزد، با هدیه دادن گل به همسایگان مدرسه، از زحمات آنان تشکر و قدردانی نموده و سال خوش و پر خیر و برکتی را برای آنان آرزو کردند.

*برپایی بازارچه نیکوکاری الزهرا سلام الله علیها

به مناسبت فرارسیدن روز نیکوکاری، طلاب مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س)  یزد در اقدامی خداپسندانه، بازارچه خیریه‌ای را با هدف کمک به نیازمندان در آستانه سال نو برپا کردند.

در این بازارچه خیریه، طلاب، محصولات تولیدی خود أعم از غذا، شیرینی، دسر و همچنین هنرهای دستی مانند عروسک ‌سازی، گلدان، چادرهای دوخته و اقلام دیگری را در معرض فروش قرار دادند تا سود حاصل ار آن به افراد نیازمند تعلق بگیرد.