اعلانات
آلبوم تصاویر
دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق تصاویر نما و مدرسه سطح 2 میبد همایش طلیعه حضور 1394
اخبار
کد مطلب: 56049 تعداد بازدید: ۱۲۵

اجلاس استانی مدیران حوزه علمیه خواهران استان یزد برگزار شد

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، اجلاس مدیران حوزه علمیه خواهران استان یزد در دو بخش استانی و شهرستان یزد برگزار شد.

دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۹:۳۵
به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه ، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به میزبانی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان یزد نشست مدیران 22 مدرسه علمیه خواهران سراسر استان یزد برگزار شد.

در این همایش که با پرسش و پاسخ مدیران و پاسخگویی مدیر حوزه علمیه خواهران استان همراه بود به مهمترین سؤالات مطرح شده در خصوص پذیرش جدید مدارس علمیه خواهران و حل مشکلات و تسهیل در ثبت نام متقاضیان پاسخ داده شد.

«حجت الاسلام والمسلمین کارگر شورکی» مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد، در سخنانی گزارش کوتاهی از اهم فعالیت های سال تحصیلی قبل را بیان کرد.

در بخشی از این نشست هر یک از معاونت های  مدیریت حوزه علمیه خواهیران استان از جمله فرهنگی، آموزش، پژوهش، نظارت و امور اداری و مالی آخرین دستورالعمل های اجرایی برای سال تحصیلی جدید را در اختیار مدیران مدارس قرار دادند و به سؤالات انان پاسخ گفتند.

تقدیر و تجلیل از مدیران شرکت کننده در این نشست، برخی معاونت های فعال مدارس استان و نیز اهدای احکام جدید مدیریتی به پنج نفر از بانوان مدیر مدارس از از دیگر برنامه های این گردهمایی به شمار می رود

.