اعلانات
آلبوم تصاویر
تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق تصاویر نما و مدرسه سطح 2 میبد همایش طلیعه حضور 1394 تجلیل از واقفین
اخبار
کد مطلب: 55968 تعداد بازدید: ۱۶

نماینده ولی فقیه در ناحیه سپاه اردکان :

اساس حکومت جمهوری اسلامی ، مشروعیت و مقبولیت است.

شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰:۴۷
به همت مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکان ، مراسم سخنرانی به مناسبت ایام الله دهه فجر در جمع خواهران پایگاه امام جواد(ع) شهرستان و طلاب با حضور «حجت الاسلام و المسلمین مهدی قره چایی» نماینده ولی فقیه در ناحیه سپاه اردکان، در سالن اجتماعات مدرسه برگزار شد .

حجت الاسلام قره چایی، در ابتدا به خصوصیات زمان پهلوی اشاره و بیان کرد : در زمان پهلوی حکومت دیکتاتوری، کودتایی و تکیه بر زور بود .

وی بیان کرد : شاه هیچ استقلالی نداشت و کشوری های غربی برایش تصمیم گیری می کردند و حیات خلوت دولت غربی ها بودند .

کارشناس دینی اظهار کرد : نسل جوان باید فضای قبل از انقلاب را بشناسد و این رسالت ماست که آن را برای نسل جدید و آیندگان معرفی کنیم .

حجت الاسلام قره چایی تصریح کرد : حکومت بعد از انقلاب، مثلثی است که اضلاع آن، اسلام ، رهبری و مردم می باشد . ایشان در پایان افزود : حکومت اسلامی مولود یک انقلاب بزرگ و تبدیل به انقلاب جهانی شده و برای کشورهای دیگر الگوست و اساس آن مشروعیت و مقبولیت است .