اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 55968 تعداد بازدید: ۱۹۳

نماینده ولی فقیه در ناحیه سپاه اردکان :

اساس حکومت جمهوری اسلامی ، مشروعیت و مقبولیت است.

شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰:۴۷
به همت مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکان ، مراسم سخنرانی به مناسبت ایام الله دهه فجر در جمع خواهران پایگاه امام جواد(ع) شهرستان و طلاب با حضور «حجت الاسلام و المسلمین مهدی قره چایی» نماینده ولی فقیه در ناحیه سپاه اردکان، در سالن اجتماعات مدرسه برگزار شد .

حجت الاسلام قره چایی، در ابتدا به خصوصیات زمان پهلوی اشاره و بیان کرد : در زمان پهلوی حکومت دیکتاتوری، کودتایی و تکیه بر زور بود .

وی بیان کرد : شاه هیچ استقلالی نداشت و کشوری های غربی برایش تصمیم گیری می کردند و حیات خلوت دولت غربی ها بودند .

کارشناس دینی اظهار کرد : نسل جوان باید فضای قبل از انقلاب را بشناسد و این رسالت ماست که آن را برای نسل جدید و آیندگان معرفی کنیم .

حجت الاسلام قره چایی تصریح کرد : حکومت بعد از انقلاب، مثلثی است که اضلاع آن، اسلام ، رهبری و مردم می باشد . ایشان در پایان افزود : حکومت اسلامی مولود یک انقلاب بزرگ و تبدیل به انقلاب جهانی شده و برای کشورهای دیگر الگوست و اساس آن مشروعیت و مقبولیت است .