اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 55823 تعداد بازدید: ۱۶۹

مدیر کمیته امداد ابرکوه در جمع طلاب مدرسه علمیه خواهران کوثر ابرکوه:

شهدا با ایثار و از خودگذشتگی، انقلاب را بیمه کردند.

پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳:۰۳
غباروبی مزار شهدا همراه با خاطره گویی توسط مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در جمع طلاب مدرسه علمیه خواهران کوثر(س) ابرکوه، برگزار شد.

« آقای سیدجلال حسینی»، مدیر کمیته امداد ابرکوه بمناسبت دهه فجر و در جمع طلاب حوزه علمیه کوثر خواهران ابرکوه اظهار کرد: این انقلاب ثمره رشادت های همین شهدایی است که امروز در جوارشان هستیم و آنان با ایثار و از خودگذشتگی انقلاب را بیمه کردند.

آقای حسینی ادامه داد: در سال 57 شهدای زیادی فدای انقلاب شدند و شاه ملعون برای رسیدن به اهداف خود خون های زیادی ریخت و سرانجام مجبور شد کشور را به مردم بسپارد.

وی به بیان خاطراتی پرداخت و گفت: تقریبا 15 روز مانده به پیروزی انقلاب به تهران رفتم و به عینه لطمه هایی که رژیم پهلوی در روزهای پایانی به مردم و کشور زد را مشاهده کردم.

آقای حسینی ادامه داد: بعد از انقلاب هم کشورهای قدرتمند بسیج شدند تا نظام نوپا را در جنگ تحمیلی 8 ساله، ساقط کنند و البته باز هم نتوانستند چرا که باز این شهدا بودند که سینه خود را سپر کردند.

وی تاکید کرد: این همه ایثار برای ما این پیام را دارد که با ایستادگی در برابر بیگانگان نگذاریم خون شهدا پایمال شود.