اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 54623 تعداد بازدید: ۱۵۵

در مدرسه علمیه الزهراسلام الله علیها شهرستان بافق بررسی شد

اثبات وجود خدا در قالب کارگاه عملی

چهارشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱:۳۵
در این کارگاه عملی که از ابتدای ترم برای طلاب پایه سوم با حضور «خانم زهرا زارعی» برگزار شد طلاب علاوه بر آشنایی کاربردی با مباحث کتاب توانایی لازم جهت پاسخگویی به شبهات و سؤالات گروه های سنی مختلف اعم از کودکان، نوجوانان، دانشجویان و ... را کسب نمودند.

خانم زارعی در بیان هدف برگزاری کلاس به شکل کارگاهی گفت: این شیوه علاوه بر ایجاد انگیزه در طلاب، تفهیم و کاربرد این فن را نیز برای آنها آسان می نماید.

وی افزود: در این کارگاه سعی شده با بیان شبهات مربوطه آداب مناظره با ملحدین آموزش داده شود به گونه ای که طلاب آمادگی لازم برای مناظره با آتئیست و افراد ملحد را دارند و با قدرت استدلال خود می توانند مناظره با نتیجه ای داشته باشند.

این استاد حوزه تصریح کرد: از دیگر ویژگیهای این کلاس تقویت قدرت بیان طلاب علاوه بر توانایی تئوری می باشد وی افزود: در جلسه پایانی این کارگاه مناظره ای عملی با محوریت اثبات وجود خدا با براهین مختلف، نفی تعدد و ترکیب و  اثبات وحدانیت خداوند، توحید صفاتی، ذاتی و فعلی بین طلاب با حضور مدیر مدرسه برگزار شد.