اعلانات
آلبوم تصاویر
دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق تصاویر نما و مدرسه سطح 2 میبد همایش طلیعه حضور 1394
اخبار
کد مطلب: 54541 تعداد بازدید: ۱۰۶

درمدرسه علمیه خواهران حضرت زینب کبری س یزد تبیین شد:

بررسی آئین نامه ارسال مقالات به جشنواره علامه حلی

سه شنبه ۱۹ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۷:۰۵
به همت معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت زینب کبری س یزد نشست پژوهشی باحضور« آقای دکتر ملک ثابت » عضوهیات علمی دانشگاه آیت الله حائری و استاد وپژوهشگر حوزه ودانشگاه برگزارشد

 

 

 

 

عضو هيأت علمي دانشگاه ايت الله حائري ره در اين نشست به توضيح  آئین نامه وقوانین ارسال مقالات جشنواره علامه حلی پرداخت.

 

 

آقای  دکترملک ثابت درابتدا به اهمیت تحقیق ونوشتن مقاله برای یک طلبه اشاره کرد وگفت : درعصرحاضر شاهد آن هستیم که شبهات بسیاری از طرف دوست ودشمن دردین وارد می شود واین باعث می شود که عده ای ازمردم دچار سردرگمی وتردید شوند،  دراینجا وظیفه یک طلبه ایجاب می کند که ازراه تحقیق وبررسی برای رفع این شبهات تلاش کند تا خدمتی به دین خدا ومردم کند.

 

 

وی درادامه افزود: از جمله چیزهایی که نشان دهنده شخصیت هر انسانی است تعداد پژوهش ها و بررسی های اوست. امروز مدرک زیاد داریم اما آنچه که مهم است اثر علمی با فایده است. تولیدات علمی است که شخصیت هارا به وجود می آورد.

 

 

آقای  دکترملک ثابت ضمن توصیه  طلاب به شرکت درجشنواره علامه حلی ،بیان قوانین جشنواره تصریح کرد : بهترین کاربرای یک طلبه پژوهش است ، وبرای ارائه یک مقاله خوب ومفید باید قوانین آن را رعایت وازمطالب متقن  ودست اول استفاده کردوسطح مطالعه رادرموضوع انتخابی برای تحقیق باید بالا برد تا تحقیقی کامل وجامع ارائه شود.