اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 54534 تعداد بازدید: ۱۷۶

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء سلام الله علیها مهریز خبر داد.

شکوه هم بستگی و تجدید میثاق با ولایت و رهبری

دوشنبه ۱۸ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۵:۰۳
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء (س) مهریز از حضور اساتید، مسئولین و طلاب مدرسه در راهپیمایی با شکوه مردم در حماسه تجدید میثاق با ولایت و رهبری خبر داد.

طلاب مدرسه علمیه الزهراء(س) مهریز همراه با سایر مردم انقلابی و فهیم شهرستان در راهپیمایی شکوه هم بستگی و تجدید میثاق با ولایت و رهبری و انزجار از فتنه گران و دشمنان در روز یکشنبه مورخ 17/10/96 حضور به هم رساندند.

طلاب با شعارهای لبیک یا خامنه ای پشتیبانی خود را از رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و نظام جمهوری اسلامی  و با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر فتنه گر، اعتراضات خود را نسبت به اقدامات اغتشاش گران نشان دادند.

در پایان راهپیمایی «حجت الاسلام و المسلمین محی الدین»، امام جمعه شهرستان مهریز ضمن تشکر و قدردانی از حضور مردم، به همبستگی مردم ایران اشاره کرد و گفت: ملت ایران هر جا احساس کنند که دشمنان می خواهند به نظام خدشه وارد کنند، وارد صحنه می شوند. مردم با حضور در صحنه، امیدهای سران استکبار را نقش بر آب کردند.دیماه، ماه تحکیم ارکان مقدس نظام جمهوری اسلامی است. حرکت ملت، نشان از شعور و آگاهی و بصیرت آنان است.

وی در ادامه  افزود: ما از خدمات و زحمات مسئولین برای نظام و مردم تشکر می کنیم اما از آن ها درخواست می کنیم به خواسته های به حق مردم رسیدگی کنند.