اعلانات
آلبوم تصاویر
تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق تصاویر نما و مدرسه سطح 2 میبد همایش طلیعه حضور 1394 تجلیل از واقفین
اخبار
کد مطلب: 54501 تعداد بازدید: ۳۱

در مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول سلام الله علیها یزد عنوان شد

9دی روز بصیرت ملت ایران است

دوشنبه ۱۸ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۲:۲۴
به مناسبت سالروز حماسه تاریخی 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول (س) یزد موضوع حلقه های صالحین خود را 9دی، روز بصیرت قرار دادند.

«خانم زهرا خیری»، سرگروه یکی از حلقه های صالحین بیان کرد :9دی روز بصیرت ملت ایران است و مردم ما در این روز با درک عظیم خویش و بصیرت والایشان  حضوری را به نمایش گذاشتند ،که تمام نقشه ها ی  دشمنان را خنثی نمود که مهر تثبیت دوباره ای به آرمانهای والای امام راحل،مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر بود.

وی در ادامه افزود:مردم ایران به دشمنان نظام نشان دادند که تا جان دارند بر ایمان و تعهد والای خود نسبت به انقلاب پایبند هستند و با افرینش حماسه ی والای 9دی ضربه ی مهلکی به دشمنان و اهداف و برنامه های انها وارد ساختند.

سرگروه حلقه  صالحین خاطر نشان کرد :مردم ایران اسلامی به میدان آمدند تا بگویند اجازه ی حرمت شکنی ها را نخواهند داد و به هیچ وجه با فتنه گران هم مسیر نخواهند شد که به درستی، این هدف ارزنده را در روز 9دی به اجرا دراورده و موجبات خشنودی دوست داران انقلاب اسلامی را در سراسر جهان فراهم اوردند.

وی در پایان تایید کرد: همانطور که 22بهمن  را به عنوان ایام الله به فرزندانمان یاداوری میکنیم انشاالله 9دی راهم به عنوان ایام الله در خانواده ها نهادینه  نماییم.