اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 54501 تعداد بازدید: ۱۷۰

در مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول سلام الله علیها یزد عنوان شد

9دی روز بصیرت ملت ایران است

دوشنبه ۱۸ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۲:۲۴
به مناسبت سالروز حماسه تاریخی 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول (س) یزد موضوع حلقه های صالحین خود را 9دی، روز بصیرت قرار دادند.

«خانم زهرا خیری»، سرگروه یکی از حلقه های صالحین بیان کرد :9دی روز بصیرت ملت ایران است و مردم ما در این روز با درک عظیم خویش و بصیرت والایشان  حضوری را به نمایش گذاشتند ،که تمام نقشه ها ی  دشمنان را خنثی نمود که مهر تثبیت دوباره ای به آرمانهای والای امام راحل،مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر بود.

وی در ادامه افزود:مردم ایران به دشمنان نظام نشان دادند که تا جان دارند بر ایمان و تعهد والای خود نسبت به انقلاب پایبند هستند و با افرینش حماسه ی والای 9دی ضربه ی مهلکی به دشمنان و اهداف و برنامه های انها وارد ساختند.

سرگروه حلقه  صالحین خاطر نشان کرد :مردم ایران اسلامی به میدان آمدند تا بگویند اجازه ی حرمت شکنی ها را نخواهند داد و به هیچ وجه با فتنه گران هم مسیر نخواهند شد که به درستی، این هدف ارزنده را در روز 9دی به اجرا دراورده و موجبات خشنودی دوست داران انقلاب اسلامی را در سراسر جهان فراهم اوردند.

وی در پایان تایید کرد: همانطور که 22بهمن  را به عنوان ایام الله به فرزندانمان یاداوری میکنیم انشاالله 9دی راهم به عنوان ایام الله در خانواده ها نهادینه  نماییم.