اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 54498 تعداد بازدید: ۲۱۱

در جمع مدیر و مسئولان مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها شهرستان بافق تبیین شد

برنامه عملیاتی ارتقاء سلامت در محل کار

دوشنبه ۱۸ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳:۵۶
نشست توجیهی طرح برنامه ارتقاء سلامت کارکنان حوزه علمیه خواهران در جمع مدیر و مسئولان مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان بافق برگزار شد

در این نشست که با حضور «آقای فتاحی» رئیس مرکز بهداشت، «خانم بی بی الهه حسینی نسب»کارشناس امور بهداشت در جمع مدیر، معاونین و مسئولان مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق برگزار شد، «خانم بی بی الهه حسینی نسب» در رابطه با مزایا و منافع اجرای برنامه ارتقاء سلامت گفت: این طرح موجب بهبود عملکرد و بهره وری، کاهش میزان غیبت و مرخصی استعلاجی، کاهش آسیب های شغلی و هزینه های مربوط به غرامت شغلی کارکنان، افزایش روحیه، انگیزه و رضایت کارکنان و ... می شود.

وی افزود: از جمله برنامه های قابل اجرا کنترل استرس در بین مدرسین و طلاب می باشد که اجرای آن بسته به مشارکت و تلاش مدیر برای افزایش تعهد کارکنان برای شرکت در برنامه بدون توجه به وضعیت فعلی سلامتیشان است.

«خانم حسینی نسب» اظهار کرد: اعضای شورا متشکل از مدیر، معاون اجرایی، رابط بهداشت، دو نفر نماینده مدرسین، دو نفر نماینده طلاب، روابط عمومی و امور مالی می باشد. وی ادامه داد: هدف از اجرای این طرح ایجاد محیط کار سالم از طریق اجرای برنامه های و خط مشی های ارتقای سلامت در محل کار و خلق محیط فیزیکی و فرهنگ حمایتی و تشویق به زندگی سالم با همکاری هم می باشد.

این کارشناس بهداشت گفت: تصمیمات کلیدی راه رسیدن به اهداف اختصاصی این برنامه عملیاتی است که با توجه به محدودیت منابع در تمامی برنامه باید نیازسنجی در فعالیت خاصی صورت بگیرد و با توجه به منابع موجود بتوان کارهای ممکن را اجرایی کرد.