اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 54494 تعداد بازدید: ۱۲۶

مدرسه علمیه فاطمه الزهراسلام الله علیها اردکان برگزار می کند

کارگروه کار با کودک و نوجوان

دوشنبه ۱۸ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷:۰۵
به همت مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان، کارگروه کار با کودک و نوجوان با حضورسه نفر از مبلغات این مدرسه برگزار می گردد.

«خانم اعظم دهستانی» معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان، بیان کرد : این کارگروه، در طی جلسات متعدد با حضور خواهران مبلغ در این مدرسه برگزار شده و ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد : در این کارگروه ، به جمع آوری مطلب در رابطه ی کار با کودکان و نوجوانان و راهکارهای اجرای برنامه های شاد و متنوع جهت جذب کودکان و نوجوانان ، پرداخته می شود .

معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان ، هدف از تشکیل این کارگروه را، اجرای برنامه های شاد طبق موازین اسلامی در مجالس و مدارس سطح شهر بیان کرد و خاطر نشان کرد: این خواهران تاکنون در برنامه های ملی و مذهبی وجشن تکلیف مدارس دخترانه سطح شهر به اجرای برنامه های خود پرداخته اند .