اعلانات
آلبوم تصاویر
تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق تصاویر نما و مدرسه سطح 2 میبد همایش طلیعه حضور 1394 تجلیل از واقفین
اخبار
کد مطلب: 54494 تعداد بازدید: ۳۶

مدرسه علمیه فاطمه الزهراسلام الله علیها اردکان برگزار می کند

کارگروه کار با کودک و نوجوان

دوشنبه ۱۸ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷:۰۵
به همت مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان، کارگروه کار با کودک و نوجوان با حضورسه نفر از مبلغات این مدرسه برگزار می گردد.

«خانم اعظم دهستانی» معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان، بیان کرد : این کارگروه، در طی جلسات متعدد با حضور خواهران مبلغ در این مدرسه برگزار شده و ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد : در این کارگروه ، به جمع آوری مطلب در رابطه ی کار با کودکان و نوجوانان و راهکارهای اجرای برنامه های شاد و متنوع جهت جذب کودکان و نوجوانان ، پرداخته می شود .

معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان ، هدف از تشکیل این کارگروه را، اجرای برنامه های شاد طبق موازین اسلامی در مجالس و مدارس سطح شهر بیان کرد و خاطر نشان کرد: این خواهران تاکنون در برنامه های ملی و مذهبی وجشن تکلیف مدارس دخترانه سطح شهر به اجرای برنامه های خود پرداخته اند .