اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 50648 تعداد بازدید: ۱۸۴

واحد فرهنگی مدرسه علمیه حضرت سیدالشهدا علیه السلام یزد برگزار کرد

کارگاه آموزشی گزارش نویسی

جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸:۱۶
مدرسه علمیه حضرت سیدالشهدا (ع) یزد به منظور ارتقاء سطح کیفی گزارش نویسی، قدام به برگزاری کارگاه آموزشی در این زمینه کرد.

با توجه به این که این مدرسه در عرصه های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی فعالیت های مختلفی را ارائه می دهد و لازم است به صورت خبر ارائه گردد، لذا از طلابی که توانایی در امر ارائه گزارش فعالیت های این مدرسه دارند دعوت به عمل آمد تا در این کارگاه شرکت کنند.

آموزش این کارگاه به عهده  رابط خبری مدرسه مدرسه علمیه حضرت سیدالشهدا (ع)  یزدبود که ضمن آشنایی افراد شرکت کننده با اسلوب گزارش نویسی ایشان خواست تا با مطالعه اخبار بیشتر و آشنایی با فنون نویسندگی قوه بیان مطالب خود را بالا ببرند .

در این کارگاه سعی بر آن شد تا شرکت کنندگان خلاصه ای از مطالب مهم و ارزشمند رافرا بگیرند.

لازم به ذکر است با توجه به استقبال شرکت کنندگان در این کارگاه این مدرسه در نظر دارد اقداماتی در همین خصوص جهت تکمیل آموزش طلاب ارائه دهد.