اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 50646 تعداد بازدید: ۱۷۴

مدرسه علميه خواهران كوثر ابركوه برگزار کرد

نشست بهداشت

جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴:۰۷
نشست بهداشت با حضور « خانم فلاح زاده »،کارشناس مرکز بهداشت شهرستان ابرکوه، در جمع طلاب مدرسه علميه خواهران كوثر(س) ابركوه ، برگزار شد .

خانم فلاح زاده، در این نشست اظهار کرد: آشنا نبودن به تکنولوژی روز و وسیله های ارتباط جمعی و توجه به منافع فردی به جای منافع جمعی از دلایل وجود آسیب های اجتماعی است.

وی در ادامه لفزود:  یکی از مهم ترین آسیب جامعه امروز، استرس در بین تمامی اعضا خانواده و جامعه است و از راه های کاهش آن می توان به برنامه ریزی اشاره کرد.

کارشناس بهداشت با بیان این مطلب که انسان ها موظفند که حداقل نیم ساعت از روز را به خود اختصاص دهند و اگر امکان نداشت این فاصله زمانی را به هر 4 روز، در هفته اختصاص دهند، اذعان کرد: افرادی که همزمان چندین کار را باهم انجام می دهند بیشتر به فشار خون مبتلا می شوند.

 وی افزود :  یکی از دلایل افسردگی و استرس بانوان توقع و دید منفی نسبت به یکدیگر است که باید آنرا تغییر داد؛ پیاده روی و ورزش، مقایسه نکردن خود با دیگران، شکر گزار بودن، آغاز کردن روز با نکات مثبت، خوردن میوه جات، استفاده از داروهای گیاهی که عامل نشاط و شادابی است و داشتن روابط اجتماعی با افراد مثبت از راه های کاهش استرس است.