اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 50453 تعداد بازدید: ۲۲۰

مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمة الزهرا سلام الله علیها، اردکان برگزار کرد

کلاس آشنایی با پدافند سایبری و آسیب‌های فضای مجازی

دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۶:۰۶
به مناسبت هفته پدافند، مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمة الزهرا (س) اردکان، کلاس آموزش پدافند غیر عامل را در جمع طلاب و اساتید برگزار کرد.

«سرگرد مجید اقبال»، رئیس کلانتری احمدآباد، با ارائه کلیاتی از موضوع پدافند، اهمیت آن را از منظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تبیین کرد.

وی در ادامه،  با بحث‌های مربوط به پدافند سایبری و فضای مجازی وظیفه  طلاب را از دو جهت حائز اهمیت دانست و تصریح کرد:  شما طلاب به عنوان مادر در خانه و مبلغ در جامعه می‌توانید در جهت پیشگیری از آسیب‌های فضای مجازی نقش بسزایی داشته باشید.

رئیس کلانتری احمدآباد برقراری ارتباط صمیمی با فرزندان و شناساندن و ارائه آموزش‌های خاص به مخاطبانی که احتمال می‌رود در معرض جرائم سایبری قرار گیرند، را گامی مؤثر در کاهش این نوع جرائم دانست.

گفتنی است ؛ با توجه به تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر اولویت قرار دادن پدافند غیر عامل، این برنامه با هدف شناخت، شناساندن و فرهنگ سازی این موضوع در جهت اجرایی شدن تدابیر و رهنمودهای مقام رهبری در  مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمة الزهرا (س) اردکان برگزار شد.