اعلانات
آلبوم تصاویر
تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق تصاویر نما و مدرسه سطح 2 میبد همایش طلیعه حضور 1394 تجلیل از واقفین
اخبار
کد مطلب: 46594 تعداد بازدید: ۱۵۴

در مراسم اولین سالگرد تدفین شهید گمنام مدرسه علمیه فاطمه الزهرا س اردکان:

برگزاری مراسم شهداء ادامه راه جهاد و شهادت است

پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰:۳۲
مراسم اولین سالگرد تدفین شهید گمنام با حضور مسئولین، اساتید، طلاب و اقشار مختلف مردم در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان برگزارشد.

«حجت الاسلام مرتضی وافی» در ابتدای این مراسم بیان کرد : برگزاری مراسم شهداء ادامه راه جهاد و شهادت است و صرف برگزاری این مجالس نمی تواند فرهنگ جهاد و شهادت را در جامعه ما مستحکم کند بلکه باید ویژگی های خاص شهدا شناخته شود.

حجت الاسلام وافی با وجود سرداران و ویژگی های شهدای شهرستان اردکان افزود: در این شهر شهدایی وجود دارند که کمتر از شهید همت و باکری و زین الدین نیستند و این کم کاری و کوتاهی ماست که نتوانستیم شهدایمان را نه برای کشور لااقل به جوانان شهرمان معرفی کنیم .

وی گفت : رزمنده دوران دفاع مقدس باید زندگی شهداء و نقاط ممتاز زندگی آنها را شناسایی کرده و به جامعه معرفی کنیم .

کارشناس دینی اشاره کرد: دشمن یک لحظه از ما غافل نیست و زهرهای کشنده خود را جرعه جرعه در کام ما می ریزد و دائما تیرهای دشمن به سمت ما نشانه رفته است .
حجت الاسلام وافی خطاب به جوانان و نوجوانان گفت: جنگ شما و ایستادگی شما بر سر اهداف و آرمان های نظام و شهداء به مراتب بیشتر، والاتر و پیچیده تر است و این مبارزه دقیق تر است و اجر و مزد شما یقینا کمتر از رزمندگان و شهدا نیست .

در ادامه مراسم مجتبی رمضانی از مداحان کشوری به مداحی پرداخت.