اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 46594 تعداد بازدید: ۲۲۴

در مراسم اولین سالگرد تدفین شهید گمنام مدرسه علمیه فاطمه الزهرا س اردکان:

برگزاری مراسم شهداء ادامه راه جهاد و شهادت است

پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰:۳۲
مراسم اولین سالگرد تدفین شهید گمنام با حضور مسئولین، اساتید، طلاب و اقشار مختلف مردم در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان برگزارشد.

«حجت الاسلام مرتضی وافی» در ابتدای این مراسم بیان کرد : برگزاری مراسم شهداء ادامه راه جهاد و شهادت است و صرف برگزاری این مجالس نمی تواند فرهنگ جهاد و شهادت را در جامعه ما مستحکم کند بلکه باید ویژگی های خاص شهدا شناخته شود.

حجت الاسلام وافی با وجود سرداران و ویژگی های شهدای شهرستان اردکان افزود: در این شهر شهدایی وجود دارند که کمتر از شهید همت و باکری و زین الدین نیستند و این کم کاری و کوتاهی ماست که نتوانستیم شهدایمان را نه برای کشور لااقل به جوانان شهرمان معرفی کنیم .

وی گفت : رزمنده دوران دفاع مقدس باید زندگی شهداء و نقاط ممتاز زندگی آنها را شناسایی کرده و به جامعه معرفی کنیم .

کارشناس دینی اشاره کرد: دشمن یک لحظه از ما غافل نیست و زهرهای کشنده خود را جرعه جرعه در کام ما می ریزد و دائما تیرهای دشمن به سمت ما نشانه رفته است .
حجت الاسلام وافی خطاب به جوانان و نوجوانان گفت: جنگ شما و ایستادگی شما بر سر اهداف و آرمان های نظام و شهداء به مراتب بیشتر، والاتر و پیچیده تر است و این مبارزه دقیق تر است و اجر و مزد شما یقینا کمتر از رزمندگان و شهدا نیست .

در ادامه مراسم مجتبی رمضانی از مداحان کشوری به مداحی پرداخت.