اعلانات
آلبوم تصاویر
همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق
اخبار
کد مطلب: 43308 تعداد بازدید: ۲۵۶

تجمع اعتراض آمیز نسبت به فضای تبلیغاتی انتخابات شورای شهر یزد

تجمع اعتراض آمیز نسبت به فضای تبلیغاتی انتخابات شورای شهر یزد

چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱:۱۳
تجمع اعتراض آمیزی نسبت به فضای تبلیغات انتخاباتی شورای شهر یزد با حضور خواهران حوزه های علمیه استان و مردم، در دفتر «آیت الله سیدکاظم مدرسی» با حضور «آیت الله وافی» برگزار گردید.

آیت الله مدرسی، ضمن خیر مقدم به تجمع کنندگان به سخنرانی پیرامون تبلیغات کاندیداهای این دوره ی شورای شهر اشاره کرد و گفت: ما شورای اسلامی می خواهیم نه به صورت آرایش کرده و قیافه آراسته شده.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری ابراز داشت: امروز یک حرکت انقلابی صورت گرفته و سردار انقلابی آقای قالیباف امروز برای انتخابات انشالله اصلح کناررفته اند.

در ادامه نشست «خانم قیاسی» مدیر حوزه علمیه حضرت زینب(س) یزد، در ادامه اعتراض شدید نسبت به تبلیغات کاندیداهای این دوره، خطاب به علمای استان گفت: اگر ما امیدی به مسئولین داشتیم امروز این تجمع را به محل استانداری برده و از مسئولین در خواست جمع آوری بنرها و پوسترها ی مفتضح کاندیداها را می کردیم. اما گویا مسئولین از این وضعیت ناراحت نیستند و ما خواهشمندیم از علما و روحانیون بزرگوار شهر یزدکه اعتراض ما را به مسئولین برسانند وگرنه چشم امید ان شالله به دولت جدید می بندیم وآرزومندیم دولتی کارآمد و مبتنی بر مبانی اسلام برما حاکم گردد.

در ادامه بیانیه ای توسط خانم شایان از طلاب مدرسه علمیه حضرت زینب (س) یزد، قرائت گردید.

در پایان «آیت الله وافی» بیاناتی نسبت به انتخابات این دوره ریاست جمهوری، وضعیت شهر دارالعباده و دیدگاهای امام خمینی (ره) و امام خامنه ای مدظله تعالی ایراد فرمود .

وی با اشاره به سند مفتضحانه 2030 بیان داشت: امضاکنندگان این سند راهبردی علاوه براینکه معذرت خواهی نکردند بلکه گفتند: ما رهبری را نسبت به این امر راضی می کنیم.

آیت الله وافی همچنین اظهار داشت: من و گروهی از افراد به ریئس جمهور کنونی 22 مورد از حرف هایی که نقیض حرف رهبری بوده را ابلاغ کردیم ولی ایشان علاوه براینکه رویه خود را تغییر ندادند بلکه به همان سبک سابق کار خود را ادامه دادند