اعلانات
آلبوم تصاویر
مراسم کلنگ زنی ساختمان اموزشی مدرسه علمیه کوثر شهرستان خاتم همایش طلیعه حضور 1397 سفر مدیر محترم مرکز 1397 دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز
اخبار
کد مطلب: 107565 تعداد بازدید: ۲۸

مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمة الزهرا (سلام الله علیها) اردکان

برگزاری دومین جلسه از سلسله نشست های سیاسی با محوریت انتخابات

شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱:۲۸
به گزارش مرکز تخصصی فقه و اصول فاطمة الزهرا (سلام الله علیها) اردکان دومین جلسه از سلسله نشست های سیاسی با محوریت انتخابات به صورت مجازی و حضوری در تاریخ 05/03/ 1400برگزار شد.

در این نشست که با حضور آقای سید روح الله مصطفوی مدرس و کارشناس سواد رسانه، بود موضوع «مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح» بررسی شد.

مصطفوی ضمن تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: وجود برخی از مشکلات(مانند قطعی برق، بالا بردن آمار مرگ و میر در اثر کرونا و ..) توطئه و نقشه دشمنان اسلام و نظام است تا با ترساندن و تحریک کردن مردم، مشارکت حداقلی در انتخابات داشته باشیم.

وی افزود: انتخابات از جهت برگزاری به موقع، مشارکت حداکثری، امنیت کشور و انتخاب اصلح دارای اهمیت ویژه ای است و با اشاره به این مطلب که با رأی ندادن مشکلی حل نمی شود می توان مردم را تشویق و توجیه به شرکت در انتخابات کنیم. او در پاسخ به این سوال که چطور می توانیم انتخاب اصلح داشته باشیم؟ گفت: ابتدا باید گذشته فرد را بررسی کنیم ولی متاسفانه برخی مردم در این زمینه سهل انگاری کرده و فقط به شعار های زیبای فرد رأی می دهند.دوم این که ملاک هایی که رهبر معظم انقلاب برای فرد اصلح در نظر گرفته اند(با ایمان، انقلابی،جهادی،نگاه به داخل کشور و اعتقاد به جوانان داشته باشد و...)مورد توجه قرار داد تا انشالله فردی انقلابی انتخاب و بتواند به اوضاع کشور رسیدگی کند.

مصطفوی در پایان به پرسش ها و شبهاتی موجود در این زمینه پاسخ داد.