اعلانات
آلبوم تصاویر
دومین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال  1396 تصاویر عید سعید غدیر اولین همایش تجلیل از فعالین برتر حوزه های علمیه خواهران سال 1394 تصاویر نما مدرسه علمیه اردکان و خوابگاه مدرسه اردکان تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا مهریز تصاویر نما و مدرسه علمیه الزهرا بافق تصاویر نما و مدرسه سطح 2 میبد همایش طلیعه حضور 1394
اخبار

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد میزبان مسئولان کانون فرهنگی مساجد یزد

یکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵:۳۴

حجت الاسلام و المسلمین کارگرشورکی: لازم است مردم و مسئولین، افتخارات و موفقیت های حوزه علمیه خواهران استان را بشناسند و از ظرفیت خواهران طلبه جهت ترویج فرهنگ اسلامی در جامعه استفاده شود.

به همت خواهران طلبه ، جلسات قران در استان یزد فراگیر می شود

یکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷:۱۲

خانم مریم حسن پور، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا از یزد با اشاره به اجرای دو طرح ویژه ماه مبارک رمضان در استان اظهار کرد: طرح «نهضت قرآنی» از جمله طرح هایی است که در این استان اجرا می شود.

فعالیت قریب به ۹۰۰ بانوی طلبه در عرصه پاسخگویی به شبهات

سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰:۰۹

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد از فعالیت قریب به ۹۰۰ بانوی طلبه یزدی در بخش پاسخگویی به احکام، شبهات اعتقادی، مشاوره خانواده و مربیان حلقه صالحین در سطح استان یزد خبر داد.

دفاع علم کلام از دین با روش درست مورد تأیید ائمه اطهار است

دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۴:۵۸

حوزه/ مترجم، مؤلف و پژوهشگر حوزهٔ دین، نقش ائمه اطهار(علیهم السلام) را در ایجاد علم کلام ستود و گفت: ائمه معصومین ما نه تنها روش درست دفاع از دین را به متکلمین آموزش می دادند بلکه نظریه پردازی صحیح عالمان دینی بر اساس بهره گیری از قرآن و روایات در کنار عقل و وحی را در مناظرات دینی تأیید می کردند.

برگزاری دوره توان افزایی مشاوران حوزه علمیه خواهران استان یزد

یکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹:۰۰

« خانم مریم حسن پور» ، معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان یزد، از برگزاری دوره توان افزایی مشاوران حوزه علمیه خواهران استان یزد با حضور «حجت الاسلام و المسلمین آقای اخوی»، رئیس اداره مشاوران مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران ،در جمع مشاوران، مدیران و معاونان فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان یزد ، خبر داد .

گزارش تصویری نشستی با حضور حجت السلام جناب آقای دکتر برنجکار

شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷:۲۹

نشستی پژوهشی با حضور حجت السلام جناب آقای دکتر برنجکار با موضوع«نقش کلام در تاسیس علوم انسانی اسلامی» در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان یزد برگزارشد.

بهترین مسلمانان از منظر پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله وسلم

چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱:۰۸

سومین جلسه معاونین محترم مدیریت حوزه علمیه خواهران در سال جدید در مورخ 17/2/97 با حضور مدیرمحترم استان یزد و کلیه معاونین و همکاران محترم درمحل مدیریت حوزه علمیه خواهران استان پیرامون مسائل فرهنگی، آموزشی و پژوهشی برگزار گردید.

نشست صمیمی مدیر حوزه علمیه خواهران استان

چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳:۰۵

نشست صمیمی مدیر حوزه علمیه خواهران استان با مسئولین مدرسه علمیه حضرت زینب کبری

حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان در مراسم تجلیل از برترین های آموزشی

چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹:۲۴

سخنرانی مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد در مراسم تجلیل از برترین های آموزشی مدرسه علمیه حضرت زینب کبری

آزمون مقطع سطح 3 و 4 حوزه علمیه خواهران استان یزد برگزار شد

شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷:۳۲

«خانم فاطمه نظیر»،معاون آموزش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان یزد با بیان اینکه آموزه های دینی در فرهنگ اسلامی، علم را مایه حیات و میزان ارزش انسان معرفی و مداد العلما را افضل و برتر از دماء الشهدا می شمارد ، تصریح کرد: البته این علم و آگاهی باید از حقیقتی برخوردار باشد و به گونه ای در جان طالب علم، جای گیرد که او را به مقام والای خشیت الهی و بندگی خدا برساند.